Головна сторінка

ЗАВАНТАЖЕННЯ

Купівля квартири з зареєстрованими особами

У зв‘язку з запровадженим режимом воєнного стану в Україні діють певні обмеження та заборони в законодавстві України.

Так, від початку воєнного стану органи місцевого самоврядування не здійснюють реєстрацію/декларування місця проживання (за винятком окремих громад, де здійснювали зняття з реєстрації померлих осіб).

Як це впливає на купівлю-продаж?
Переважно, на вторинному ринку нерухомості, у квартирах є зареєстровані особи.
Чи можна купити такі квартири?
Так. У нотаріально посвідченому договорі повинен бути окремий пункт про зареєстрованих осіб та їх обов‘язок виписатись.
Теоретично, НОВИЙ ВЛАСНИК квартири чи іншого житлового приміщення може зняти з реєстрації («виписати») колишнього власника цієї квартири та членів його сім’ї в позасудовому порядку, звернувшись із відповідною заявою до центру надання адміністративних послуг (там, де вони ще не створені – до відповідного підрозділу Державної міграційної служби України).
Правовою підставою для цього служать положення ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання» (далі – Закон про свободу пересування), відповідно до яких зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється, в тому числі, на підставі інших документів, які свідчать про припинення підстав на право користування житловим приміщенням. Також, це можна зробити у судовому порядку. Практично це можна реалізувати після закінчення дії режиму воєнного стану в Україні.

Також, існують обмеження щодо продажу нерухомості, коли там зареєстроване місце проживання неповнолітніх дітей або інших недієздатних осіб.
 
За детальною інформацією звертайтесь до юриста агенції нерухомості «СЕКВОЯ».

Наші посилання:

Dom ria OLX Rieltor.ua 0352

Поділитись оголошенням

Контактні дані

  • Адрес:
    м.Тернопіль, Майдан Волі 4, офіс 10
  • Електронна пошта:
    80672080203v@gmail.com
  • Тел.
    +380672080203
  • Графік роботи:
    Понеділок-П'ятниця 09:00-19:00